"Реал" переміг "Манчестер Юнайтед" і завоював Суперкубок УЄФА

"Реал" переміг "Манчестер Юнайтед" і завоював Суперкубок УЄФА Фото: Реал Мадрид - Манчестер Юнайтед (uefa.com)

Мадридці забили два голи у ворота суперника

"Реал" обіграв "Манчестер Юнайтед" і вдруге поспіль здобув перемогу в матчі за Суперкубок УЄФА. Зустріч пройшла в Скоп'є (Македонія) і завершилася з рахунком 2:1.

На 52-й хвилині Іско обігрався з Гаретом Бейлом, вискочив один на один з голкіпером і подвоїв перевагу мадридців. Через 10 хвилин Ромелу Лукаку був першим на добиванні після удару Неманьї Матіча і відіграв один м'яч, забивши свій перший гол в офіційному матчі за "МЮ". До кінця зустрічі залишилося більше 30 хвилин, але англійці так і не зуміли забити другий гол.

Таким чином, "Реал" в четвертий раз став володарем трофея. Найбільш титулованими клубами, які брали участь в матчах за Суперкубок, є іспанська "Барселона" та італійський "Мілан" - по п'ять разів. "МЮ" вигравав трофей один раз.

Нагадаємо, УЄФА оштрафував "Манчестер Юнайтед" і двох гравців англійської команди за підсумками фіналу Ліги Європи проти "Аякса".