Витрати місцевого самоврядування на сферу ЖКГ недостатні, - Зубко

Середа 06 вересня 2017 13:20
Витрати місцевого самоврядування на сферу ЖКГ недостатні, - Зубко
Фото: Геннадій Зубко (kmu.gov.ua)

Обсяги фінансування ЖКГ на підготовку до опалювального сезону складають 3,5 млрд гривень

Витрати місцевого самоврядування на сферу житлово-комунального господарства недостатні. Про це повідомив під час засідання Кабінету міністрів України віце-прем’єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, передає прес-служба Кабміну.

За його словами, обсяги фінансування ЖКГ на підготовку до опалювального сезону складають 3,5 млрд гривень. За словами віце-прем'єра, в зазначену суму входить підготовка теплопостачальних підприємств, водопровідної галузі, житлового фонду тощо.

"В 2015 році обсяг фінансування підготовки до опалювального сезону регіонів – 2,1 млрд гривень. Це означає, що лише на 50% місцеве самоврядування збільшило свої видатки на галузь. Порівнюючи з додатковими доходами в мільярди гривень, які отримують місцеві бюджети в результаті фінансової децентралізації, не зрозуміло чому сфера ЖКГ випадає з пріоритетів місцевої влади", - наголосив Зубко.

За словами урядовця, сфера ЖКГ повинна бути в пріоритеті серед витрат місцевого самоврядування.

Нагадаємо, Зубко заявив, що готовність ЖКГ України до опалювального сезону 2017-2018 становить 95,6%.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся