Рафаель Надаль обіграв Новака Джоковича у фіналі US Open

Іспанець Рафаель Надаль став переможцем тенісного турніру серії "Великого шолома" US Open. У фіналі найпрестижнішого змагання він зломив опір суперника з Сербії Новака Джоковича.

Поєдинок між тенісистами тривав 4 партії і 3,5 години. Суперники обмінялися двома першими сетами, але потім іспанець діяв набагато злагодженіше, вигравши дві партії 6:4 і 6:1.

Іспанець значно менше допускав помилок, що і зумовило результат зустрічі. Так, у серба за всю гру набралися 53 невимушених помилок, тоді як у іспанця - всього 20. А ось у розіграші м'яча (46 виграних очок проти 27 у Надаля) був успішнішим Джокович, але вирішального значення це вже не мало.

Зазначимо, що між собою тенісисти у фіналі цього турніру зустрічалися вже третій раз. У 2010 році був сильнішим іспанець, а роком пізніше перемогу святкував серб.

Всього ж у іспанця тепер 13 перемог на турнірах "Великого шолома" та 2 перемоги на US Open.

Нагадаємо, що раніше Серена Вільямс обіграла у фіналі US Open Вікторію Азаренко.