У Раді зареєстрували законопроект про електронне декларування

НовиниПолітика    22.01.2016 - 02:45

Електронне декларування стану держслужбовців може запрацювати вже в цьому році

У Верховній Раді України зареєстрували законопроект №3787 "Про внесення змін у деякі закони України щодо вимог фінансового контролю з метою запобігання корупції". Про це свідчить інформація на сайті ВРУ.

Так, законопроект не тільки скасовуює правку до закону про Держбюджет, але і зобов'язує чиновників подати електронну декларацію за 2015 рік.

"Законопроект також зобов'язує вищих посадових осіб подати електронну декларацію 2015 року в нову систему, навіть якщо вони вже подали декларацію за старими положеннями і старою формою", - йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що нова форма декларації передбачає більший обсяг інформації. Проект містить також ряд інших важливих положень: визначає момент початку роботи національного агентства із запобігання корупції, що дає можливість розширити перелік декларацій, які проходять обов'язкову повну перевірку; встановлює, що перевірка декларації проводиться також на підставі повідомлення в ЗМІ або громадян.

Нагадаємо, автором поправки до державного бюджету на 2016 рік, згідно з якою електронне декларування переноситься 2017 рік, є народний депутат, заступник голови депутатської групи "Воля народу" Андрій Деркач.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Кабмін пропонує ВР ратифікувати протокол про стійкий транспорт до рамкової конвенції про охорону Карпат КСУ вирішить, чи можна не приймати зміни до Конституції щодо децентралізації на цій сесії Ради
On Top