У Раді створили групу з напрацювання єдиного закону щодо незаконного збагачення

У Раді створили групу з напрацювання єдиного закону щодо незаконного збагачення
Фото: Андрій Кожем'якін (УНІАН)

До робочої групи запрошені представники міжнародних партнерів

Профільний комітет з питань правового забезпечення правоохоронної діяльності Верховної ради одноголосно ухвалив рішення про створення робочої групи з напрацювання єдиного законопроекту щодо незаконного збагачення. Про це повідомив голова комітету Андрій Кожем'якін під час засідання 20 березня, передає кореспондент РБК-Україна.

За його словами, групу очолить нардеп Карпунцов.

"Ми заслухали членів комітету. Всі висловились за те, щоб створити робочу групу з напрацювання єдиного законопроекту, який буде потім відпрацьований для рекомендацій Верховній раді… або ж згідно 10-й статті регламенту, Верховна рада нам доручить створити один єдиний за допомогою робочої групи", - повідомив Кожем’якін.

Так, члени комітету проголосували за три питання щодо роботи групи.

"Три питання. Перше - це створити робочу групу. Друге - призначити головою робочої групи нардепа Валерія Карпунцова. Третє - це до складу робочої групи включити всіх, хто побажає. Одноголосно", - додав він.

Окрім того, комітет запросив до робочої групи представників міжнародних партнерів - посольств ЄС та США, які направляли до комітету листа з проханнями не розглядати недосконалі законопроекти про незаконне збагачення

"Можливо, у міжнародних консультантів є пропозиції. Ми запрошуємо ваших юристів, які, можливо, можуть нам допомогти у тому, що ви пишете у листі. Будемо працювати відкрито і прозоро", - сказав Кожем'якін.

Як писало РБК-Україна раніше, члени правоохоронного комітету в середу, 20 березня, розглянуть питання про створення робочої групи з напрацювання єдиного законопроекту про відповідальність за незаконне збагачення.

Нагадаємо, місія МВФ і посол США раніше направили в комітет лист з проханням відкласти розгляд законопроектів про кримінальну відповідальність за незаконне збагачення через їхню недосконалість.

Додамо також, представник Кабміну в Раді Вадим Денисенко заявив, що більшість поданих до парламенту альтернативних законопроектів про встановлення кримінальної відповідальності за незаконне збагачення ідентичні або частково дублюються.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся