В Раді розповіли про ризики законопроекту про заборону спостерігачів від РФ

В Раді розповіли про ризики законопроекту про заборону спостерігачів від РФ
Фото: Леонід Ємець (РБК-Україна)

За словами Ємця, потрібно уважно ставитися до законів, які повинні обмежити участь Росії як країни агресора

Законопроект щодо заборони громадянам Росії спостерігати за процесом виборів президента України не повинен нашкодити стосункам України з міжнародними організаціями. Тому народні депутати мають детально обговорити текст проекту. Про це повідомив  член  постійної делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи, народний депутат Леонід Ємець, передає корреспондент РБК-Україна. 

За його словами, громадяни РФ можуть опинитись у складі міжанародних організацій.

"Як делегат ПАРЄ скажу, що потрібно дуже аккуратно ставитись до законів, які мають обмежити участь Росії як країни агрессора і її представників у будь-яких сферах дільності нашої країни. Важливо розуміти, що громадянство окремих делегатів не відміняє те, що вони можуть бути не делегатами від Росії, а делегатами від міжнародних організацій. Наприклад, від ООН чи тієїж ПАРЄ, якби там були громадяни РФ", - повідомив Ємець. 

Нагадаємо, парламент прийняв за основу і в цілому законопроект №9524 "Про внесення змін до деяких законів України з нагляду за виборчим процесом в Україні", який передбачає заборону громадянам Росії бути спостерігачами на виборах-2019. 

РБК-Україна писло, що законопроект №9524 "Про внесення змін до деяких законів України з нагляду за виборчим процесом в Україні" був зареєстрований в Раді 4 лютого. 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся