Рада створила ТСК з перевірки використання коштів, перерахованих громадянами на підтримку ЗСУ

Народні депутати підтримали проект постанови № 4968 "Про утворення тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань перевірки використання коштів, перерахованих громадянами України на підтримку Збройних сил України та видатків державного бюджету України, спрямованих на потреби Збройних сил України".

Народні депутати підтримали проект постанови № 4968 "Про утворення тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань перевірки використання коштів, перерахованих громадянами України на підтримку Збройних сил України та видатків державного бюджету України, спрямованих на потреби Збройних сил України". За відповідне рішення проголосували 313 парламентарів.

Згідно з постановою, до складу ТСК народні депутати та експерти у кількості, визначеній самою комісією.

Так, з парламентських фракцій до складу ТСК увійдуть:

- фракція Партії регіонів - не визначилися;

- фракція Батьківщина" - 2 нардепи;

- фракція "Свобода" -1 депутат;

- фракція Комуністичної партії України - не визначилися;

- фракція "Удар"- 1 нардеп ;

- депутатська група "Суверенна європейська Україна" - 1 депутат;

- депутатська група "Економічний розвиток" - 1 депутат.

Термін діяльності тимчасової слідчої комісії - на час виконання покладених на неї завдань. Звіт ТСК про виконану роботу вирішено заслухати на пленарному засіданні Верховної Ради України не пізніше тримісячного терміну з дня прийняття цієї постанови.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся