Рада сьогодні розгляне питання фінансової політики та інформатизації

Фото: Андрій Парубій (РБК-Україна)
Фото: Андрій Парубій (РБК-Україна)

Також розглядатиметься питання забезпечення військових житлом

Верховна Рада України на пленарному засіданні 20 червня 2017 року розгляне питання фінансової політики та інформатизації. Відповідний порядок денний опубліковано на сайті українського парламенту.

Так, у рамках розгляду питань фінансовою політики депутатам пропонуються законопроекти та постанови щодо удосконалення захисту прав споживачів фінансових послуг, регульованих ринків та деривативів, регулювання переказу коштів, спрощення ведення бізнесу та залучення інвестицій емітентами цінних паперів, підвищення довіри між банками та їх клієнтами.

У рамках розгляду питань інформатизації на порядку денному питання про електронні комунікації, електронні довірчі послуги, а також щодо посилення відповідальності за пошкодження телекомунікаційних мереж, розроблення трирічних планів заходів з підтримки розвитку індустрії програмної продукції.

Також розлядатиметься законопроект про забезпечення жилими приміщеннями військовослужбовців та членів сімей військовослужбовців, які загинули під час виконання обов'язків військової служби, а також низка постанов про проведення парламентських слухань на теми: "Проблеми та перспективи розвитку фармацевтичної галузі України", "Формування та реалізація державної молодіжної політики в Україні в умовах децентралізації", "Медична освіта в Україні: погляд у майбутнє".

Крім того, нардепи розглянуть у першому читанні законопроект про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів.

Для включення до порядку денного нардепам пропонуються законопроекти щодо видачі правопорушників, діяльності вищих навчальних закладів на території Донецької та Луганської областей, регламенту Верховної Ради України, об'єднання територіальних громад, фізичної культури і спорту, підтримки літакобудівної галузі, діяльності Розрахункового центру з обслуговування договорів на фінансових ринках, вдосконалення регулювання відносин у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що ВР може ухвалити закон про деокупацію ОРДЛО вже до кінця поточної сесії.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся