Рада проголосувала за виведення військових формувань з Києва

Четвер 20 лютого 2014 22:12
Народні депутати України підтримали в цілому постанову Верховної Ради України "Про засудження застосування насильства, що привело до загибелі мирних громадян України".

Народні депутати України підтримали в цілому постанову Верховної Ради України №4158 "Про засудження застосування насильства, що привело до загибелі мирних громадян України". За відповідне рішення проголосували 236 народних депутатів.

Раніше нардепи 233 голосами проголосували цю постанову "за основу".

Дана постанова передбачає заборону використання зброї та відведення військових формувань. З Києва та інших міст.

Постанова передбачає повернення всіх військових, у тому числі міліції, збройних сил та СБУ, в казарми.

Також забороняється встановлювати блокпости та іншим чином блокувати пересування людей по території України.

Також, згідно з постановою, має бути припинена антитерористична операція, оголошена раніше керівництвом СБУ.

Також ця постанова передбачає звільнення від кримінальної та адміністративної відповідальності всіх затриманих активістів.

За дану постанову проголосували всі опозиційні фракція, депутати, що вийшли з фракції Партії регіонів, а також частина депутатів, які ще залишилися у ПР.

Зокрема, з Партії регіонів за постанову проголосували депутат Яків Безбах, Віктор Жеребнюк, Володимир та Сергій Кацуби,Антон Пригодський, Анатолій Кінах та Нестор Шуфрич. Також підтримав постанову нардеп Вадим Новинський.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся