Рада відмовилася від створення нового центрального органу влади

Україна, Четвер 17 вересня 2020 16:52
Рада відмовилася від створення нового центрального органу влади
Фото: Верховна рада (Віталій Носач/РБК-Україна)
Автор: Юлія Струк

Верховна рада України відмовилася від створення нового центрального органу виконавчої влади - Центру протимінних операцій. Народні депутати схвалили у другому читанні відповідний законопроект №2618.

Про це повідомляє РБК-Україна.

Цей документ вносить зміни до закону "Про протимінну діяльність в Україні".

Натомість в Україні буде створений Центр протимінної діяльності на існуючих фондах Міністерства оборони, а також Центр гуманітарного розмінування - на існуючих фондах Міністерства внутрішніх справ.

Нагадаємо, у лютому комітет Верховної ради з питань національної безпеки рекомендував парламенту прийняти законопроект №2618.

Як писало РБК-Україна, у жовтні 2019 року у парламенті створили робочу групу з напрацювання законопроекту про внесення змін у закон "Про протимінну діяльність в Україні".

Слід зазначити, що у квітні минулого року парламент уже вносив зміни в цей закон, якими передбачалося удосконалення механізмів залучення фінансування протимінної діяльності на Донбасі.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся