ua en ru

Рада схвалила держпідтримку середніх та дрібних с/г товаровиробників

Народні депутати підтримали в цілому урядовий законопроект № 1548 "Про внесення зміни до статті 17-2 закону України "Про державну підтримку сільського господарства України" (щодо потужностей тваринницьких ферм та комплексів". За відповідне рішення проголосували 265 нардепів з 226 мінімально необхідних.

Метою внесення змін до проекту закону є здійснення державної підтримки не лише великих, а й середніх та дрібних сільськогосподарських товаровиробників шляхом зняття обмежень щодо потужностей тваринницьких ферм та комплексів, які можуть претендувати на часткове відшкодування вартості будівництва та реконструкції.

Разом з тим до переліку об'єктів, вартість яких може бути частково відшкодована, додано доїльні зали та створені на кооперативних засадах м'ясопереробні пункти.

Нагадаємо, 15 вересня 2014 р. Президент України Петро Порошенко підписав закон № 1648-VII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо ідентифікації та реєстрації тварин" про обов'язкову ідентифікацію та реєстрацію тварин.