Рада розпочала засідання у закритому режимі

Верховна Рада України розпочала засідання у закритому режимі.

Верховна Рада України розпочала засідання у закритому режимі. Про це повідомив народний депутат з фракції "Батьківщина" Олександр Бригинець на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

"Закрите засідання почалось", - написав Бригинець.

Як передає кореспондент РБК-Україна, на закритому засіданні слово взяв Президент України Петро Порошенко, який раніше прибув у Раду.

Нагадаємо, сьогодні вранці народні депутати не підтримали рішення про проведення засідання Ради в закритому режимі. За це проголосував лише 121 нардеп із 226 мінімально необхідних.

Нардепи пішли на нараду з головою Верховної Ради України Олександром Турчиновим про формат проведення засідання Ради. Після наради, парламентарії проголосували за проведення засідання Верховної Ради в закритому режимі. За таке рішення проголосували 265 депутатів.

Як планувалося, що засідання Ради 16 вересня розпочнеться з 10:00 в закритому режимі. На закритій частині буде заслухана інформація про ситуацію в зоні АТО в присутності Президента України Петра Порошенка. З 12:15 засідання Ради продовжиться у відкритому режимі.

Згідно з порядком денним, нардепи сьогодні планують розглянути законопроект № 0098 про ратифікацію угоди про асоціацію між Україною та Європейським союзом, заяву Верховної Ради України "Про європейський вибір України" (проект постанови № 5076), президентські законопроекти № 5081 "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей" та № 5082 "Про недопущення переслідування та покарання осіб - учасників подій на території Донецької та Луганської областей".

Також депутати планують сьогодні включити до порядку денного та розглянути три урядові законопроекти щодо економічної реформи: № 5078 "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо реформи міжбюджетних відносин)", № 5079 "Про внесення змін до Податкового кодексу та деяких інших Законів України (щодо податкової реформи)", № 5080 Про реформування загальнообов'язкового державного соціального страхування та легалізацію фонду оплати праці".

Крім того, депутати розглянуть пакет антикорупційних законопроектів (№ 4780 та № 4780-1 "Про Національне бюро антикорупційних розслідувань", № 4284а "Про засади державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційна стратегія)".

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся