Рада хоче підвищити мінімальну пенсію членам сімей загиблих військовослужбовців

Народні депутати підтримали у першому читанні законопроект № 4402 "Про внесення змін до закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб" (щодо підвищення мінімального розміру пенсії членам сімей військовослужбовців у разі втрати годувальника)"

Народні депутати підтримали у першому читанні законопроект № 4402 "Про внесення змін до закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб" (щодо підвищення мінімального розміру пенсії членам сімей військовослужбовців у разі втрати годувальника)". За відповідне рішення проголосували 281 нардеп.

Законопроектом пропонується з моменту його прийняття підвищити для членів сімей військовослужбовців, які втратили годувальника, розмір мінімальної пенсії в разі втрати годувальника з одного до двох визначених законом розмірів прожиткових мінімумів для осіб, які втратили працездатність.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся