ua en ru

Прокуратура порушила справу за фактом незаконного виділення землі нардепу Юрію Мірошниченко

11:22 26.09.2014 Пт
2 мин
Прокуратура Обухівського району Київської області почала кримінальне провадження за фактом зловживання службовим становищем посадовими особами Обухівської райдержадміністрації та управління земельних ресурсів під час передачі у власність громадянам земельних ділянок водного фонду площею 0,87 га в селі Підгірці.

Прокуратура Обухівського району Київської області почала кримінальне провадження за фактом зловживання службовим становищем посадовими особами Обухівської райдержадміністрації та управління земельних ресурсів під час передачі у власність громадянам земельних ділянок водного фонду площею 0,87 га в селі Підгірці. Про це йдеться в повідомленні прес-служби прокуратури Київської обл.

"Встановлено, що вищевказані земельні ділянки вартістю понад 545 тис. грн відводилися у власність громадян для ведення індивідуального садівництва за рахунок земель прибережної захисної смуги штучного водоймища "Блакитне озеро", - йдеться в повідомленні.

Зараз проводиться досудове розслідування за ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Крім того, у березні поточного року прокуратурою області пред'явлено два позови до Обухівський міськрайонний суд з вимогою визнати недійсними розпорядження органу виконавчої влади, державні акти на землю і витребувати ділянки площею майже 1 га на користь держави.

У той же час начальник прес-служби прокуратури Київської області Ганна Кіщак у своєму Facebook повідомила, що в даний час ці землі перебувають у власності народного депутата України Юрія Мірошниченка (колишній член фракції Партії регіонів, колишній представник Президента Віктора Януковича у Верховній Раді).

Нагадаємо, позафракційний народний депутат Юрій Мірошниченко в 2013 р. задекларував доходи на загальну суму 773 тис. 194 грн.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: