ua en ru

Прокуратура Криму направила до суду обвинувальний акт щодо віце-мера Керчі

12:28 19.02.2013 Вт
1 мин

Прокуратура Криму направила до суду обвинувальний акт щодо віце-мера Керчі, повідомляє прес-служба прокуратури АРК.

"Слідчим відділом прокуратури АР Крим закінчено розслідування у кримінальному провадженні стосовно першого заступника Керченського міського голови та директора департаменту з правової роботи міськради", - йдеться в повідомленні відомства.

За результатами слідства дії посадовців кваліфіковано за ч. 1 ст. 364 КК України як зловживання службовим становищем.

Як вже повідомлялося, посадовцям обрано запобіжний захід у виді застави та відсторонено від посади.

Читайте також: Першого віце-мера Керчі відсторонено від посади

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: