Прокуратура Криму направила до суду обвинувальний акт щодо віце-мера Керчі
12:28 19.02.2013 Вт
1 мин
Прокуратура Криму направила до суду обвинувальний акт щодо віце-мера Керчі, повідомляє прес-служба прокуратури АРК.
"Слідчим відділом прокуратури АР Крим закінчено розслідування у кримінальному провадженні стосовно першого заступника Керченського міського голови та директора департаменту з правової роботи міськради", - йдеться в повідомленні відомства.
За результатами слідства дії посадовців кваліфіковано за ч. 1 ст. 364 КК України як зловживання службовим становищем.
Як вже повідомлялося, посадовцям обрано запобіжний захід у виді застави та відсторонено від посади.
Читайте також: Першого віце-мера Керчі відсторонено від посади