Першого віце-мера Керчі відсторонено від посади
Першого заступника керченського міського голови та директора департаменту з правової роботи міськради відсторонено від посади. Таке рішення прийняв Центральний районний суд м. Сімферополя, задовольнивши клопотання слідчого відділу прокуратури АР Крим, повідомляє прес-служба прокуратури Криму.
"Таким чином, протягом двох місяців підозрювані в одержанні хабара посадовці не зможуть виконувати функціональні обов'язки згідно з посадою", - йдеться в повідомленні відомства.
Нагадаємо, слідчим відділом прокуратури АР Крим розслідується факт одержання за попередньою змовою першим заступником керченського міського голови та директором департаменту з правової роботи міськради хабара у розмірі 10 тис.грн. за вирішення питання про оформлення права власності на садові будинки. Посадовцям обрано запобіжний захід у виді застави.
Читайте також: Прокуратура Криму направила до суду обвинувальний акт відносно начальника ГУ статистики в АРК