Прокуратура Харківської обл. подала позов до суду про стягнення з держпідприємства близько 253 млн грн на користь держави

Органами прокуратури Харківської області подано позов до суду про стягнення з держпідприємства на користь держави майже 253 млн грн, повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.
Прокуратурою Харкова проведено перевірку щодо додержання вимог законодавства України про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, та відповідності договору поставки цукру від 24 листопада 2010 р., укладеного між ДП та одним з ТОВ, вимогам чинного законодавства.
Правочин, вчинений підприємством із ТОВ з придбання цукру, не спричиняє реального настання правових наслідків, а тому є нікчемним.
За наслідками перевірки 25 травня 2011 року прокуратурою району в інтересах держави в особі державної податкової інспекції в Київському районі м. Харкова до Харківського окружного адміністративного суду подано позовну заяву про визнання договору поставки цукру, укладеного між державним підприємством та ТОВ, нікчемним та стягнення з першого на користь держави коштів у розмірі майже 253 млн грн.
Відповідну інформацію та доручення щодо перевірки всього ланцюга можливих фіктивних операцій вказаного суб'єкту господарювання прокуратурою району направлено до Держфінмоніторингу України.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся