ru ua

Для проходження опалювального сезону потрібно стабільне регуляторне середовище, - "ДТЕК Енерго"

Для проходження опалювального сезону потрібно стабільне регуляторне середовище, - "ДТЕК Енерго" Фото: опалювальний сезон в Україні (Віталій Носач, РБК-Україна)

Для стабільного проходження опалювального сезону необхідно продовження політики обмежень спекуляцій трейдерів, погашення боргів на балансуючому ринку, а також стабільна ситуація з тарифоутворенням.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву генерального директора ДТЕК "Енерго" Ільдара Салєєва.

"Ті рішення, які приймалися по обмеженням спекуляцій на ринку, вони повинні і далі діяти. На сьогоднішній день нам необхідне стабільне і передбачуване регуляторне середовище, щоб мати можливість купувати вугілля і вести підготовку до опалювального сезону", - повідомив він.

Салєєв додав, що серпневі рішення регулятора, спрямовані на припинення спекуляцій трейдерів і посередників, привели до позитивних результатів для роботи енергосистеми.

"Ми отримали перші позитивні тенденції і сигнали, які дозволили в серпні отримати більш-менш економічно позитивні тарифи. А це, в свою чергу, дозволило генераціям вести роботи, пов'язані з підготовкою до опалювального сезону", - додав він.

У той же час він додав, що компанія докладає всіх зусиль і робить все можливе, щоб країна могла спокійно пройти опалювальний сезон, і в українців взимку був і світло, і тепло.