Профільний комітет ВР визнав відповідним Конституції законопроект про ведення допиту з відеозаписом з подальшою архівацією

Комітет з питань правової політики Верховної Ради України (ВР) визнав що не суперечить положенням Конституції України проект закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України (щодо проведення допиту). Про це повідомляє прес-служба ВР.

Відповідним законопроектом пропонується внести зміни до статті 224 Кримінально-процесуального кодексу України щодо допиту із застосуванням відеозапису з обов'язковою архівацією даних. Відеоматеріали повинні бути додатком до протоколу допиту, в якому зазначаються прізвище, ім'я та по батькові осіб, які здійснювали технічне забезпечення та умови його проведення.

Члени Комітету зазначили внесення запропонованих проектом змін до чинного законодавства узгоджується з нормами Конституції України.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся