Причиною збоїв при заповненні е-декларацій є неефективна робота ДП УСС

НовиниПолітика    28.10.2016 - 01:34
Фото: Наталія Корчак
Фото: Наталія Корчак

Всі помилки в програмному забезпеченні були усунені ще 25 жовтня

Труднощі при заповненні електронних декларацій виникли через те, що ДП "Українські Спеціальні Системи" (УСС) не змогло забезпечити необхідну пропускну здатність магістральних каналів зв'язку і канального мережного обладнання до системи. Про це заявила глава Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) Наталія Корчак на своїй сторінці в Facebook.

"Сьогодні Держспецзв'язок доповів, що система працює, але технічні служби НАЗК станом на цю хвилину фіксують, що навантаження на серверне обладнання, яке забезпечує приймання, обробку та накопичення інформації системи електронного декларування становить не більше 10%", - написала Корчак.

 

Шановні декларанти, колеги, всі небайдужі до справи е-декларування! Сьогодні Держспецзв’язок доповів, що система працює...

Опубліковано Корчак Наталією 27 жовтня 2016 р.

За її словами, всі помилки в програмному забезпеченні усунені ще 25 жовтня.

"Перебіг подій останнього дня свідчить про неспроможність адміністратора і хостинг-провайдера системи - ДП УСС забезпечити необхідну пропускну здатність магістральних каналів зв'язку і канального мережного обладнання до системи. У свою чергу, така ситуація обмежує якісний доступ декларантів до серверного обладнання ІТС "Єдиний державний реєстр декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави", - додала Корчак.

Також глава НАЗК звернулася до хостинг-провайдера і адміністратора системи - ДП УСС з вимогою усунути всі перешкоди, які заважають декларантам "безперешкодно та якісно виконувати свої законні обов'язки щодо подання електронних декларацій".

"В іншому випадку НАЗК змушений буде розглянути питання про звернення в правоохоронні органи щодо порушення кримінальної справи по зриву електронного декларування!", - підкреслила Корчак.

Нагадаємо, НАПК буде працювати цілодобово, щоб забезпечити своєчасну подачу е-декларацій.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся