ru ua

Президент підписав закон про особливий статус Донбасу

Президент підписав закон про особливий статус Донбасу Фото: Володимир Зеленський (Віталій Носач/РБК-Україна)

Особливий статус Донбасу продовжують на рік

Президент Володимир Зеленський підписав закон про продовження особливого статусу Донбасу. Про це свідчить інформація на сайті Верховної ради.

Президент підписав закон про особливий статус Донбасу

Останній етап проходження законопроекту №2569 "Про внесення зміни до статті 1 закону "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей" - 18 грудня повернуто з підписом від президента.

"У статті 1 закону "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей" цифри "2019" замінити цифрами "2020". Цей закон набирає чинності з дня його опублікування", - йдеться у тексті закону.

Нагадаємо, 10 грудня у Раді зареєстрували зміни до закону про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей (ОРДЛО). А 11 грудня нардепи схвалили даний проект закону за основу і в цілому.

Як писало РБК-Україна, президент України Володимир Зеленський після нормандської зустрічі заявив, що закон про особливий статус Донбасу буде продовжений на один рік.