Президент ФРН: встановлення обмежень на прийом біженців необхідно

НовиниСуспільство    20.01.2016 - 16:24
Фото: Йоахім Гаук
Фото: Йоахім Гаук

Гаук закликав європейське суспільство до відкритої дискусії про проблеми з мігрантами

Президент ФРН Йоахім Гаук піддав гострій критиці брак солідарності між країнами ЄС міграційному кризі. Про це він заявив на відкритті Всесвітнього економічного форуму в Давосі, передає Deutsche Welle.

Йоахім Гаук закликав європейське суспільство до відкритої дискусії про проблеми з мігрантами. На думку президента ФРН, здатність європейського співтовариства прийняти мігрантів можна обчислити за допомогою математичних формул, вона визначається в безперервному процесі переговорів. Однак, іноді буває корисно встановити певні обмеження.

Якщо про обмеження не будуть говорити демократи, ця тема буде віддана на відкуп популістам і ксенофобам".

Встановлення обмежень, на думку глави німецького держави, саме по собі не є неетичним - у тих випадках, коли подібна стратегія необхідна для збереження дієздатності держави, вона може бути виправдана з моральної і навіть політичної точки зору. 

Нагадаємо, раніше Лагард заявила, що якщо європейські країни зможуть швидко розробити стратегію щодо інтеграції мігрантів у внутрішній ринок праці, то міграція може принести економічну вигоду. 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся