Уряд Польщі анулював документ про міграційну політику країни

НовиниПолітика    20.03.2017 - 22:03
Фото: Маріуш Блащак
Фото: Маріуш Блащак

При формуванні нового документу у Польші пропонують врахувати політику стосовно "економічних мігрантів" з України

Рада міністрів Польщі прийняла рішення про анулювання документа "Міграційна політика Польщі", створеного у 2012 році. Про це заявив міністр внутрішніх справ і адміністрації Польщі Маріуш Блащак, повідомляє "Польське радіо".

За словами Блащака, необхідно розробити нову міграційну політику держави. Зокрема, він зазначив, що при формуванні документу п’ять років тому не було враховано актуальних проблем, які з’явилися перед Польщею.

"Цей документ не враховував ситуації міграційної кризи, що зустріла Європу", - сказав Блащак, зазначивши, що важливими є два аспекти міграційної політики - вплив на ринок праці та безпека громадян.

У свою чергу, Державний секретар Міністерства внутрішніх справ і адміністрації Польщі Якуб Скіба зазначив, що при формуванні нового документу необхідно розрізняти біженців та економічних мігрантів, а також виступити проти їх автоматичної релокації. Зокрема, він наголосив на неохідності взяти до уваги політику стосовно "економічних мігрантів" з України.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Польщі набув чинності суперечливий закон про мирні зібрання.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся