ru ua

Прасолов: має продовжуватися робота щодо залучення українських компаній сфери машинобудування до реалізації проектів в Іраку

Україна зацікавлена у збільшенні експорту продукції підприємств металургії на ринок Іраку. Про це заявив міністр економічного розвитку і торгівлі України Ігор Прасолов у ході зустрічі з міністром торгівлі Іраку Хайраллахом Хасаном Бабекером.

Україна зацікавлена у збільшенні експорту продукції підприємств металургії на ринок Іраку. Про це заявив міністр економічного розвитку і торгівлі України Ігор Прасолов (на фото) у ході зустрічі з міністром торгівлі Іраку Хайраллахом Хасаном Бабекером.

Читайте також: Влада Іраку готова надавати різні пільги та преференції українським промисловим компаніям

При цьому Прасолов наголосив, що йдеться про розширення номенклатури продукції української металургійної промисловості. Також, на думку глави МЕРТ, повинна продовжуватися робота щодо залучення українських компаній сфери машинобудування до реалізації проектів в Іраку. Є що запропонувати іракському ринку і вітчизняної хімічної промисловості, вважає міністр.

У цілому, глава МЕРТ відзначив активність економічного співробітництва країн і підкреслив, що товарообіг між країнами з року в рік збільшується і, за підсумками 2012 р., досяг рекордних 872,5 млн дол.