Влада Іраку готова надавати різні пільги та преференції українським промисловим компаніям

Ірак готовий вкладати значний обсяг коштів у відновлення економіки і розраховує при цьому на активну участь України в цьому процесі. Про це повідомив міністр торгівлі Іраку Хайраллах Хасан Бабекер в ході зустрічі з міністром економічного розвитку і торгівлі України Ігорем Прасоловим.

«При відновленні інфраструктури і заводів в Іраку ми будемо покладатися на допомогу дружніх країн, і однією з таких країн є Україна», - зазначив Хайраллах Хасан Бабекер.

Щодо можливостей активізації товарообігу між країнами він повідомив, що на сьогодні основний обсяг українських товарів надходить на ринок Іраку через посередників і тому доцільно обговорити можливість прямих поставок товарів. «Ми б зараз хотіли говорити про безпосереднє співробітництво з іракським ринком, зокрема - відкриття філій українських компаній в Іраку, відкриття представництв, перенесення виробничих потужностей до Іраку», - сказав міністр торгівлі Іраку.

При цьому він повідомив, що влада Іраку готова надавати різні пільги та преференції українським промисловим компаніям, які захочуть працювати на ринку.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся