Підвищення мінімальної зарплати поповнить бюджет, - Розенко

НовиниСуспільство    29.10.2016 - 05:12
Фото: віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко
Фото: віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко

Уряд мінімум рік обговорював питання підвищення мінімальної зарплати

Підвищення мінімальної зарплати дасть додаткові надходження до Держбюджету, зокрема, через виведення економіки з тіні. Про це заявив віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко в ефірі "5 каналу".

"Ми проводили консультації з різними бізнес-асоціаціями, ми проводили консультації з організаціями роботодавців. Тобто ця робота тривала шість місяців. Поступове підвищення купівельної спроможності громадян буде давати кошти економіці не інфляційні, які безумовно перетворюються знову в додаткові надходження до державного бюджету, додаткові надходження в пенсійний фонд України. А це дозволить нам не зупинятися на 3200", - заявив Розенко.

Він також додав, що уряд мінімум рік обговорював питання підвищення мінімальної зарплати.

"Обговорення підняття мінімальної заробітної плати виникло не день, не два назад і не на засіданні уряду. Це питання обговорювалося не менш останній рік. Я як соціальник можу сказати, що ми з підняттям заробітної плати запізнилися щонайменше на рік. Тому що саме рік тому ми прийняли для себе і для всієї країни досить непросте рішення про зменшення ставки єдиного соціального внеску. Ми знизили податковий тиск на економіку, ми знизили податковий тиск на бізнес", - наголосив Розенко.

За його словами, таким чином, через збільшення заробітних плат українці отримали кошти, які раніше сплачувалися через єдиний соціальний внесок.

Нагадаємо, Пенсійний фонд може отримати до 7 млрд гривень від підвищення мінімальної зарплати.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Данилюк розповів, де уряд візьме гроші на підвищення зарплат Бальцерович назвав рішення про підвищення мінімальної зарплати "неприємним сюрпризом"
On Top