Пенсійний фонд може отримати до 7 млрд гривень від підвищення мінімальної зарплати

НовиниФінанси    27.10.2016 - 12:07
Фото: Павло Розенко
Фото: Павло Розенко
Порошенко закликав Кабмін не допустити зростання податків після підвищення зарплат Підвищення мінімальної зарплати не вплине на макростабильность України, - Кубів

Ці кошти можуть піти на "осучаснення" пенсій

Анонсоване з 1 січня 2017 року підвищення мінімальної зарплати може додатково принести Пенсійному фонду до 7 млрд гривень. Про це в інтерв'ю РБК-Україна розповів віце-прем'єр-міністр Павло Розенко.

"За моєю експертною оцінкою, Пенсійний фонд зможе отримати додатково не менше 5-7 млрд гривень", - заявив Розенко, зазначивши, що до цих даних треба ставитися обережно".

Зазначимо, зараз дефіцит Пенсійного фонду становить 156 млрд гривень. Однак, віце-прем'єр вважає, що і додаткові 5 млрд гривень в даній ситуації будуть корисні.

"Це додатковий ресурс, який ми зможемо перекинути на виконання якихось пенсійних програм. Нам, наприклад, на проведення "осучаснення" пенсій необхідно 15-20 млрд грн додатково. Можливо, частина отриманий коштів ми пустимо на цей процес", - припустив Розенко.

Зазначимо, Павло Розенко розповів, що на опрацювання рішення вдвічі підвищити мінімальну зарплату у Кабміну пішло півроку.

Читайте в розділі

Заборгованість підприємств перед "Нафтогазом" за газ становить близько 23 млрд гривень

Кабмін розподілив 100 млн гривень на виплату компенсації за житло 240 сім'ям військових

Суди скасували рішення НБУ про визнання 9 банків неплатоспроможними

On Top