ua ru

Після подій на вул. Грушевського 163 правоохоронця звернулися за медичною допомогою, - МВС

Після подій на вул. Грушевського, що відбуваються з 19 по 21 січня в Києві, кількість правоохоронців, які звернулися за медичною допомогою, зросла до 163 осіб.

Після подій на вул. Грушевського, що відбуваються з 19 по 21 січня в Києві, станом на 15:35 кількість правоохоронців, які звернулися по медичну допомогу, зросла до 163 осіб. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства внутрішніх справ (МВС).

Згідно з повідомленням, у потерпілих діагностовано закриті черепно-мозкові травми, переломи, опіки, колото-різані рани та отруєння невідомими речовинами.

Нагадаємо, раніше прес-служба МВС повідомляла, що 119 працівників органів внутрішніх справ вже звернулися по медичну допомогу, а 80 з них госпіталізовані.

Також раніше в КМДА повідомляли, що в Києві по медичну допомогу із 16:00 19 січня по 21 січня, станом на 10:00, звернулися 122 учасники акцій протесту, що відбуваються на вулиці Грушевського.

У той же час, за даними Штабу національного опору, протягом останньої доби до медичної служби Майдану звернулися 1,4 тис. постраждалих активістів Євромайдану.

Нагадаємо, 21 січня 2014 р. набирає чинності положення про спеціальний підрозділ міліції громадської безпеки "Беркут", що дозволяє його бійцям застосовувати вогнепальну зброю при виконанні своїх обов'язків.