ru ua

Портнова включено до складу Науково-консультативної ради ВССУ

Пленум Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ (ВССУ) включив керівника головного управління з питань судоустрою Адміністрації Президента України Андрія Портнова до складу Науково-консультативної ради ВССУ. Таке рішення ухвалене сьогодні, 21 грудня, в ході пленуму ВССУ, передає кореспондент РБК-Україна.

"У зв'язку з тим, що був прийнятий новий Кримінально-процесуальний кодекс України та відбулися істотні зміни в кримінальному судочинстві, керівництво Вищого спеціалізованого суду, Пленум суду пропонує включити до складу Науково-консультативної ради в секції кримінального та адміністративного судочинства при суді Портнова Андрія Володимировича, - заявив доповідач з питання вчений секретар Науково-консультативної ради ВССУ Олег Ткачук.

Також до складу Науково-консультативної ради ВССУ включено доктора юридичних наук, професора кафедри правосуддя Київського національного інституту ім. Шевченка Миколи Шумило. Рішення прийнято одноголосно.

Згідно з ч. 6 ст. 31 закону України "Про судоустрій і статус суддів" при Вищому спеціалізованому суді утворюється Науково-консультативна рада. Її статус визначається ст. 37 цього закону. Науково-консультативна рада створюється з числа висококваліфікованих фахівців у галузі права для попереднього розгляду проектів постанов вищого спеціалізованого суду, підготовка яких потребує наукового забезпечення.

Читайте також: Київрада дозволила розробку проекту відведення Вищому спеціалізованому суду земділянки площею 1,27 га на вул. Дегтярівській