ru ua

Порошенко ветував мораторій на стягнення заборгованості з "Чорноморнафтогазу"

Порошенко ветував мораторій на стягнення заборгованості з "Чорноморнафтогазу" Фото: Петро Порошенко (РБК-Україна)

Мораторій планувалося встановити на термін до 1 січня 2019 року

Президент України Петро Порошенко ветував законопроект №5370 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стабілізації діяльності Державного акціонерного товариства "Чорноморнафтогаз" у зв'язку з тимчасовою окупацією території України". Про це свідчить інформація на сторінці документа на сайті Верховної Ради.

Останній етап проходження проекту закону - повернуто з пропозиціями президента.

Так, проектом передбачалося встановити мораторій на стягнення заборгованості з товариства на строк до 1 січня 2019 року.

Передбачалося, що протягом дії мораторію підлягають призупиненню виконавчі провадження та заходи примусового виконання рішень щодо цього підприємства, що підлягають виконанню у порядку, встановленому законом "Про виконавче провадження", а також передбачені законодавством заходи щодо виконання рішень, які здійснюються органами доходів і зборів, банками і іншими фінансовими установами.

Також планувалося, що зняттю підлягають накладені раніше арешти на рухоме майно товариства.

Нагадаємо, в травні Рада підтримала в другому читанні законопроект №5370 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стабілізації діяльності Державного акціонерного товариства "Чорноморнафтогаз" у зв'язку з тимчасовою окупацією території України". За документ з другого разу проголосували 233 парламентаря (спочатку 206 нардепів).