ua en ru

Порошенко закликав європейських партнерів посилити санкції проти Росії

Порошенко закликав європейських партнерів посилити санкції проти Росії Фото: Петро Порошенко (eurosolidarity.org)
Автор: РБК-Украина

П’ятий президент, голова партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко провів переговори з президентом "Європейської народної партії", колишнім президентом Європейської ради Дональдом Туском. Головною темою розмови стала ескалація з боку Росії ситуації на Донбасі та шляхи протидії агресивним планам Кремля.

Про це повідомляє прес-служба політсили.

Як йдеться у повідомленні, Порошенко висловив вдячність "Європейській народній партії" за підтримку України у питанні відновлення суверенітету та територіальної цілісності.

Порошенко також подякував за ініціативу політичної групи партії щодо організації в Європарламенті на наступному пленарному тижні дебатів стосовно ситуації в Україні та безпекових загроз з боку Росії.

Водночас він закликав європейських партнерів розглянути питання щодо посилення економічних та секторальних санкцій проти Росії, включаючи їх синхронізацію з останніми санкціями США та припинення реалізації проекту "Північний потік - 2", розміщення миротворчого контингенту ООН на території окупованих частин Донецької та Луганської областей, надання Україні Плану дій щодо членства в НАТО та європейської перспективи.

Порошенко також звернувся до "Європейської народної партії" із закликом активно підтримати ініціативу України щодо створення Кримської платформи.

Сторони скоординували дії з метою спільної боротьби з деструктивними наслідками коронавірусної пандемії, й закликав європейських партнерів допомогти Україні в отриманні достатньої кількості високоякісних вакцин.