Порошенко доручив МЗС терміново забезпечити повернення додому усіх затриманих в Білорусі українців

НовиниНадзвичайні події    10.10.2014 - 11:34
Президент України Петро Порошенко доручив Міністерству закордонних справ України терміново забезпечити поверненням додому усіх затриманих в Білорусі українців.

Президент України Петро Порошенко доручив Міністерству закордонних справ України терміново забезпечити поверненням додому усіх затриманих в Білорусі українців. Про це повідомив прес-секретар глави держави Святослав Цеголко у своєму Facebook.

"Президент України доручив МЗС терміново забезпечити консульський захист для негайного звільнення і повернення додому всіх затриманих в Білорусі українців. Станом на цю годину, за даними МЗС, трьох з 15 затриманих вже звільнили", - повідомив Цеголко.

Зазначимо, сьогодні вранці глава департаменту інформаційної політики Міністерства закордонних справ України Євген Перебийніс повідомив, що в Борисові (Мінська область, Білорусь) в ніч на 10 жовтня після футбольного матчу Україна-Білорусь було затримано 15 громадян України, троє з яких вже відпущені.

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомили, що в Борисові в ніч на 10 жовтня співробітники КДБ затримали понад 100 українських футбольних уболівальників.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top