Порошенко пообіцяв замість Будапештського меморандуму підписати новий міжнародний договір

Президент України Петро Порошенко пообіцяв замість Будапештського договору підписати новий міжнародний договір.

Президент України Петро Порошенко пообіцяв замість Будапештського договору підписати новий міжнародний договір. Про це Порошенко заявив, виступаючи у Верховній Раді після складення присяги українському народові.

"Я використовую весь свій дипломатичний досвід, щоб забезпечити підписання міжнародного договору, який би прийшов на зміну Будапештського меморандуму", - сказав він.

Нагадаємо, 5 грудня 1994 р. Україна, США, Росія та Великобританія підписали меморандум про гарантії безпеки у зв'язку з приєднанням України до Договору про нерозповсюдження ядерної зброї (Будапештський меморандум). Згідно з меморандумом, США, РФ і Великобританія зобов'язалися поважати незалежність, суверенітет та існуючі кордони України.

Нагадаємо, Порошенко прийняв присягу Президента України. Стоячи за трибуною Верховної Ради і тримаючи руку на Конституції України Порошенко зачитав текст присяги Президента України.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся