Порошенко підписав указ щодо нової символіки ДСНС

НовиниПолітика    17.09.2016 - 12:35
Фото: Петро Порошенко
Фото: Петро Порошенко
За час АТО на Донбасі загинули 18 рятувальників, 33 отримали поранення, - Порошенко За час АТО на Донбасі загинуло 18 рятувальників, - Турчинов

Порошенко привітав рятувальників з професійним святом

Президент України Петро Порошенко підписав указ щодо нової символіки Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Про це йдеться у повідомленні прес-служби глави держави.

"Заснувати емблему і прапор Державної служби України з надзвичайних ситуацій та штандарт Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій", - йдеться у тексті указу.

Згідно з указом, емблемою ДСНС є рівносторонній розширений хрест жовтогарячого кольору. У центрі хреста розміщено синій круг зі Знаком Княжої Держави Володимира Великого в  обрамленні вінка з дубового листя.

"Діаметр круга становить 1/2 висоти хреста. Зображення Знака Княжої Держави Володимира Великого, облямівка сторін хреста та вінок золотого кольору. На сторонах хреста зображено рівнобічні трикутники синього кольору,  кожен із яких спрямований верхівкою до центру емблеми", - йдеться у тексті опису нової емблеми.

нова емблема ДСНС

Фото: нова емблема ДСНС

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Порошенко привітав рятувальників з професійним святом.

Читайте в розділі

Адвоката Онищенка допитали у справі про фінансування сепаратизму, - СБУ

Кримський суд допитав колишнього українського міліціонера у справі Чийгоза

Уряд вимагає від Ради ухвалити закон про спецконфіскацію

On Top