Порошенко підписав закон про допуск іноземних військових на навчання в Україні

Порошенко підписав закон про допуск іноземних військових на навчання в Україні
Фото: Петро Порошенко (president.gov.ua)

Рада схвалила відповідний закон 18 січня

Президент України Петро Порошенко підписав закон про допуск іноземних військових на навчання в Україні. Про це свідчить інформація на сторінці закону на сайті Верховної Ради України.

Так, Порошенко сьогодні, 29 січня 2018 року підписав закон №7428 "Про схвалення рішення президента України про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України у 2018 році для участі у багатонаціональних навчаннях".

Як йдеться у пояснювальній записці до документу, законопроект розроблено Міністерством оборони України для врегулювання питання щодо допуску підрозділів збройних сил інших держав на територію України у 2018 році для участі в багатонаціональних військових навчаннях, визначення їхньої загальної чисельності, типів і кількості озброєнь, військової техніки, строків перебування та місць дислокації на період проведення навчань.

"Допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України у 2018 році для участі в багатонаціональних навчаннях буде здійснено на підставі схвалення Верховною Радою України прийнятого президентом України рішення про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України у 2018 році для участі в багатонаціональних навчаннях", - йдеться у пояснювальній записці.

Порошенко підписав закон про допуск іноземних військових на навчання в Україні

Фото: сторінка закону на сайті Ради 

Нагадаємо, Верховна Рада України на пленарному засіданні 18 січня 2018 року прийняла законопроект № 7428, яким схвалила допуск підрозділів іноземних збройних сил на територію України в 2018 році для участі у багатонаціональних навчаннях.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся