Порошенко підписав указ про створення Мар'їнської ВЦА

НовиниПолітика    28.09.2016 - 16:18
Фото: Петро Порошенко
Фото: Петро Порошенко
Порошенко пояснив вето на закон про право військових переукладати контракти з ВСУ Порошенко просить Парубія скликати позачергове засідання Ради до 30 вересня

Указ набирає чинності з дня його опублікування

Президент України Петро Порошенко підписав указ про створення Мар'їнської районної військово-цивільної адміністрації Донецької області. Про це йдеться у повідомленні прес-служби глави держави.

"На виконання Закону України "Про військово-цивільні адміністрації" постановляю: Утворити Мар'їнську районну військово-цивільну адміністрацію Донецької області", - йдеться у тексті указу.

Крім того, у зв'язку з утворенням Мар'їнської районної ВЦА її статусу набуває Мар'їнська районна державна адміністрація, голова якої набуває статусу керівника Мар'їнської районної ВЦА.

Також Порошенко доручив керівникові Антитерористичного центру при Службі безпеки України, голові Донецької обласної державної адміністрації здійснити відповідно до Закону України "Про військово-цивільні адміністрації" заходи, пов'язані з утворенням військово-цивільної адміністрації.

Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Нагадаємо, раніше Порошенко схвалив збереження грошового забезпечення полоненим бійцям.

Читайте в розділі

Туск ще розраховує на проведення торгового саміту між ЄС і Канадою в четвер

Шотландія має намір запропонувати "гнучкий" сценарій Brexit

Норвегія та ще три країни продовжили санкції проти Росії

On Top