ru ua

Попов визнав незадовільною роботу голів райадміністрацій у боротьбі з ожеледицею

Голова Київської міської державної адміністрації (КМДА) Олександр Попов провів робочу нараду зі своїми заступниками, головами районних у Києві державних адміністрацій та керівниками всіх служб, задіяних в боротьбі з негодою і ожеледицею. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Попов констатував факт, що за добу міські служби не впоралися з ожеледицею, яка утворилася на вулицях та автошляхах міста. Претензії Попов в першу чергу адресував саме головам районних адміністрацій, зазначивши їх недбале ставлення до своїх обов'язків.

"Робота керівників районів та їх заступників з питань функціонування житлово-комунальної сфери вкрай незадовільна. Саме на них лежить відповідальність за безпеку пересування пішоходів вулицями міста. Якщо ситуація не буде виправлена ​​до ранку наступного дня, я буду приймати відповідні кадрові рішення", - зазначив Попов.

Він поставив головам районних адміністрацій завдання організувати постійний і безперебійний процес посипання піском всіх пішохідних зон на територіях ввірених їм районів.

Читайте також: У Києві на двох вулицях у Печерському районі введено односторонній рух