Польща вислала росіянина за підозрою у веденні гібридної війни

НовиниПолітика    12.10.2017 - 12:13
Фото: Польща (Wikimedia)
Фото: Польща (Wikimedia)

Росіянин підтримував контакти зі спецслужбами РФ

З Польщі вислали громадянина Російської Федерації на вимогу глави Агентства внутрішньої безпеки країни, яке запідозрило його в участі у гібридній війні проти країни. Про це повідомляє місцеве видання Niezalezna.

Вказано,що росіянина Дмитра К. депортували з Польщі у ніч на четвер.  

Так, агентство внутрішньої безпеки встановило, що росіянин був залучений в ініціювання та здійснення заходів у межах гібридної війни проти Польщі та підтримував контакти зі спецслужбами РФ.

Зазначається, що у якості прикриття громадянин РФ використовував співпрацю з Інститутом стратегічних досліджень у Москві. Завдяки статусу науковця росіянин мав контакти в наукових і журналістських колах Польщі. Вказано, що активну діяльність він проводив у 2016-2017 роках.

При цьому серед областей, яким велику увагу приділяв російський громадянин, були польсько-українські відносини.

"Він працював над підвищенням напруженості, керував низкою ініціатив інформаційної кампанії для Росії, стимулював і вживав заходів, які повинні бути представлені як масовий спротив закону про ліквідацію радянських пам'ятників у Польщі", - зазначив в інтерв'ю виданню TVP Info речник координатора спецслужби Станіслав Жарин.

Нагадаємо, у Польщі сейм (нижня палата парламенту) переважною більшістю схвалив збільшення витрат на оборону вище рівня, необхідного НАТО, на тлі "російської загрози".

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top