ua ru

Прогноз погоди на суботу: у ​​східних і південних областях мокрий сніг, температура до +12

У суботу, 5 жовтня, у східних і південних областях України очікується дощова погода, на решті території - мінлива хмарність, без опадів, температура від +4 до +12.

У суботу, 5 жовтня, у східних і південних областях України очікується дощова погода, на решті території - мінлива хмарність, без опадів, температура від +4 до +12. Про це повідомляє Гідрометцентр при ДержНС України.

У східному регіоні температура від +4 до +7, у центральному - від +5 до +9, в південному - від +4 до +9, у західному - від +8 до +12, у північному - від +8 до +12.

У Києві дощі, температура вночі від 0 до -2, вдень від +7 до +9.

Крім того, як зазначають у Гідрометцентрі, у Києві та Київській області 3-5 жовтня на поверхні ґрунту та місцями в повітрі заморозки до -5 градусів.

При цьому на 5-7 жовтня оголошено штормове попередження по Україні. У Криму та Приазов'ї окремі пориви вітру 15-20 м/с, у західних областях уночі та вранці місцями туман, видимість 200-500 м, 6-7 жовтня вночі в Україні, крім узбережжя Чорного та Азовського морів, заморозки в повітрі 0...-2, на поверхні ґрунту до -5°C.

Як повідомили раніше в УкрГМЦ, у західних областях України в суботу очікується невелика хмарність, без опадів. Температура повітря вдень складе 8...12 градусів, уночі ж будуть заморозки -3...+2°C. Вітер північний, 5-10 м/с.

У північній частині країни в суботу очікується невеликий дощ з мокрим снігом, за винятком Житомирської обл., де опади не передбачаються. Денна температура буде на рівні 6...9 градусів вище нуля, вночі похолоднішає до -2...+1°C. Вітер північно-східний, 7-12 м/с.

У центральній Україні в суботу буде невелика хмарність, без істотних опадів. Вдень стовпчики термометрів піднімуться до 5...9 градусів, вночі -1...+2°C. Вітер північно-східний, 7-12 м/с.

У східних регіонах України в суботу буде мокрий сніг з дощем, за винятком хіба що Дніпропетровської обл., де суттєвих опадів не передбачається. Денна температура становитиме 5...8 градусів, уночі -2...0°C. Вітер північно-східний, 7-12 м/с.

У південних областях країни в суботу без істотних опадів, за винятком окремих районів Херсонської та Запорізької обл., де очікується мокрий сніг з дощем. Удень стовпчики термометрів покажуть +5...+9 градусів, вночі -1...+2°C. Вітер північний, 7-12 м/с.

У Криму в суботу очікується мокрий сніг з дощем. Вдень стовпчики термометрів покажуть +4...+6 градусів, уночі 0...+2°C. Вітер північно-західний, 7-12 м/с.

У Києві в суботу мокрий сніг, часом із дощем. Денна температура становитиме 7...9 градусів, уночі похолоднішає до -2...0°C. Вітер північно-східний, 7-12 м/с.

Прогноз погоди на суботу: у ​​східних і південних областях мокрий сніг, температура до +12

Нагадаємо, напередодні в четвер у Києві вперше за цю осінь пішов сніг. Снігопад тривав недовго, близько 10 хвилин, і був перемішаний з мокрим дощем при похмурій погоді з температурою +4...+6. Подібні погодні умови спостерігалися в Донецьку, а також Харкові.

Як повідомляли в УкрГМЦ, в Україні вже наприкінці тижня погода буде поліпшуватися, а з 8 жовтня почнеться "бабине літо".

За даними Гідрометцентру, на початку жовтня в Україні очікується перший сніг. А з 10 жовтня прийде потепління до 15-20 градусів.