ru ua

За неофіційними даними, РФ має намір розмістити єврооблігації в I або на початку II кварталу 2012 р

Росія має намір розмістити суверенні єврооблігації в I або на початку II кварталу 2012 р. Про це повідомило джерело в Міністерстві фінансів (Мінфін) РФ.

Крім того, джерело підтвердило інформацію, що з'явилася сьогодні раніше про те, що Росія проведе road-show євробондів 19-27 березня в Сан-Франциско, Лос-Анджелесі, Бостоні, Нью-Йорку та Лондоні.

Нагадаємо, за словами джерела у фінансових колах, Росія проведе зустрічі з інвесторами в США і Європі, на яких обговорить можливість випуску єврооблігацій. "Road-show почнеться 19 березня в США і Європі", - сказав він, зазначивши при цьому, що Росія може вийти з "довгої" папером. "Деталі угоди будуть обговорюватися", - додало джерело.

Як раніше повідомляв заступник міністра фінансів РФ Сергій Сторчак, road-show суверенних єврооблігацій РФ, швидше за все, почнеться не раніше середини березня 2012 р. Він зазначив тоді, що валютою розміщення, швидше за все, буде долар. За словами Сторчака, обсяг розміщення поки не визначений. Говорячи про road-show, заступник голови Мінфіну РФ відзначив, що воно буде проводитися в таких традиційних європейських центрах, як Лондон, Франкфурт, а також мінімум в трьох точках у США і двох точках в Азії - Токіо і Сінгапурі.

Нагадаємо, 26 грудня 2011 р. Сторчак повідомив, що Міністерство фінансів РФ відібрало 5 банків - організаторів розміщення російських суверенних єврооблігацій в I кварталі 2012 р. У число відібраних кредитних організацій увійшли Citibank, Deutsche Bank, BNP Paribas, ВТБ і Сбєрбанк.

Заступник міністра також відзначив, що обсяги розміщення суверенних євробондів і валюта розміщень поки не визначені. Він нагадав, що обсяг запозичень РФ на зовнішніх ринках на 2012 р. запланований у розмірі до 7 млрд дол.