Пінчук і Коломойський уклали мирову угоду

НовиниПолітика    22.01.2016 - 17:35
Фото: Ігор Коломойський
Фото: Ігор Коломойський

Подробиці домовленості наразі невідомі

Українські бізнесмени Віктор Пінчук та Ігор Коломойський з Геннадієм Боголюбовим домовилися про врегулювання їхньої ділової суперечки, не розглядаючи її у Високому суді Лондона, передає Українська служба BBC. 

Слухання справи по суті за позовом Віктора Пінчука проти його колишніх бізнес-партнерів Боголюбова і Коломойського мали початися в понеділок, 25 січня.

Однак сьогодні стало відомо, що позивач і відповідачі порозумілися і владнали суперечку.

Зазначається, що подробиці домовленості наразі невідомі.

Віктор Пінчук звинувачував Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова в порушенні контракту під час приватизації Криворізького залізорудного комбінату.

Пінчук вимагав від них відшкодування 2 млрд фунтів збитків та 90 млн фунтів його первинних інвестицій у підприємство.

На попередніх слуханнях у грудні минулого року суд відмовився включити до справи свідчення українського адвоката Сергія Карпенка про погрози на його адресу з боку оточення Ігоря Коломойського.

Суддя Мейлс відмовився підключити ті свідчення до справи як такі, що здатні упередити суддю на самому процесі проти пана Коломойського.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко заперечує факт будь-яких домовленостей з бізнесменом Ігорем Коломойським перед його відставкою з посади голови Дніпропетровської облдержадміністрації в березні 2015 року.

On Top