Гройсман вважає, що перегляд санкцій можливий після відмови РФ від планів нападу

Гройсман вважає, що перегляд санкцій можливий після відмови РФ від планів нападу
Фото: прем'єр-міністр України Володимир Гройсман

Російська пропаганда, заявив прем'єр, відволікає світ від війни на Донбасі

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман вважає, що перегляд санкцій Європи до Росії можливий після відмови останньої від загарбницьких планів. Про це він заявив в інтерв'ю Deutsche Welle.

"Санкції були введені у відповідь на те, що агресор порушив міжнародне право, розв'язала військові дії на території суверенної держави і вбиває його громадян. Переглядати або пом'якшувати санкції можна буде лише тоді, коли агресор відмовиться від своїх планів - планів нападу і нехтування європейських цінностей - демократії, свободи, вільного вибору незалежних держав", - сказав глава уряду.

При цьому Гройсман висловив думку, що дії Російської Федерації, зокрема за допомогою пропаганди, спрямовані на відволікання уваги інших держав конфлікту на Донбасі.

"Думаю, тактика Росії полягає в тому, щоб виснажувати всі демократичні держави і відволікати їх, особливо за допомогою російської пропаганди, від проблем на сході ЄС, на сході України - цього допустити не можна. Це питання нашої власної безпеки, це питання безпеки всіх країн. Або ми повертаємо агресора в межі своєї держави і змушуємо поважати міжнародне право, або виникає питання: хто наступна жертва?", - заявив прем'єр-міністр, привівши в приклад Молдову і Грузію.


Глава українського уряду підкреслив важливість спільної боротьби України та інших країн з російською агресією і висловив надію на подальшу підтримку європейських держав у боротьбі українського народу за територіальну цілісність та європейський вибір.

Як повідомлялося, парламент Італії відхилив резолюції про скасування санкцій проти РФ.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся