ua ru

Пашинський на схемах Курченка відмив 176 млн грн, - нардеп від БПП

Голова комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони Сергій Пашинський пов'язаний із розкраданням 176 млн грн, виведених за схемами з пальним, які за часів президентства Віктора Януковича застосовував Сергій Курченко. Про це в ефірі "Шустер Live" заявив народний депутат України від "Блоку Петра Порошенка" Дмитро Добродомов.

"Лакмусовим для мене визначником була справа заступника міністра Чеботаря і її реакція у міністра. Тут дуже цікаво, як 176 млн грн були виведені за пальне по схемах Курченка. Тут, до речі, афільований народний депутат, який має вплив на це", - заявив Добродомов. "Прізвище його - Пашинський", - додав він.

У свою чергу, народний депутат від "Батьківщини" Сергій Соболєв додав, що історія стосується Одеського нафтопереробного заводу. "Треба називати прізвище цього народного депутата. Треба називати прізвища братів Тищенків. Нафта, яка мала бути передана армії, була чомусь продана як жовта рідина незрозумілого походження. І за цим прямо стоїть народний депутат, який тепер представляється як головний обороноздавчий країни. Його побратими Тищенки прямо працюють на його фірму. І ця справа закривається", - заявив він.

Добродомов звернувся до присутнього голови Антикорупційного управління Генеральної прокуратури Павла Жебрівського із проханням ознайомитись із кримінальною справою, закритою МВС через нібито відсутність складу злочину. "Передаю в Генпрокуратуру. Говорю чесно - не довіряю Міністерству внутрішніх справ", - сказав він.