ПАРЄ прийняла дві резолюції по Україні

НовиниПолітика    12.10.2016 - 20:18
Фото: Парламентська асамблея Ради Європи
Фото: Парламентська асамблея Ради Європи
Для проведення виборів на Донбасі потрібно підвищити безпеку, - ПАРЄ Україна може вийти з ПАРЄ в разі повернення російської делегації

Відзначається, що більшість ораторів визнали, що "лихо Україні принесла Росія"

Парламентська асамблея Ради Європи проголосувала за резолюцію по Україні. Про це на своїй сторінці в Facebook написав нардеп Володимир Ар'єв.

"Я пишаюсь командною роботою в ПАРЄ! Щойно ми досягли всіх найважливиших згадувань в двох резолюціях по Україні, а саме: продовження санкцій проти РФ до відновлення повного суверенитета України, засудження незаконних виборів в Криму, заборони Меджліса, відмовитися від заклику прийняти РФ в Асамблеї, незважаючи ні на що, звільнити в'язнів і ще багато чого. Навіть в назві замінили "конфлікт в Україні" на "російську агресію в Україні", - написав він.

За його словами, більшість ораторів визнали, що "лихо Україні принесла Росія".

"Наша команда і надалі буде робити все можливе, щоб в ПАРЄ боротися з впливом російського лобі. Слово правди проти маніпуляції. Так і перемагаємо. Спільними зусиллями", - додав Ар'єв.

 

Я пишаюся командною роботою делегації в ПАРЄ! Щойно ми досягли всіх найважливиших згадувань в двох резолюціях по Україні...

Опубліковано Volodymyr Ariev 12 жовтня 2016 р.

Нагадаємо, група Європейської народної партії (ЄНП), а також консерватори Парламентської асамблеї Ради Європи не будуть підтримувати зняття політичних санкцій з Російської Федерації.

Читайте в розділі

Підтримка РФ дає змогу режиму Асада знищувати власний народ, - Білий дім

Правозахисники повідомили про поновлення РФ і Асадом ударів по Алеппо

Вибори в США: Трамп оголосив плани на перші 100 днів президентства

On Top