ЄНП і консерватори не будуть підтримувати повернення Росії в ПАРЄ

Фото: ПАРЄ
Фото: ПАРЄ

Правила і принципи демократії в ПАРЄ не будуть змінюватися під Росію

Група Європейської народної партії (ЄНП), а також консерватори Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) не будуть підтримувати зняття політичних санкцій з Російської Федерації. Про це заявив депутат ФРН Аксель Фішер, коментуючи від імені ЄНП доповідь про російсько-українському конфлікті.

"Так, зараз активно йде дискусія, нам кажуть, що Росія повинна повернутися в цей зал. Але наша група говорить ні", - повідомив Фішер.

За його словами, Палац Європи, де проходять засідання ПАРЄ, є домом демократії, де панують правила і принципи демократії, які не будуть змінюватися під конкретну країну - будь то Росія, чи, припустимо, Німеччина.

Фішер підкреслив, що на засіданні ПАРЄ у п'ятницю, 14 жовтня, буде обговорюватися внесення змін в правила, але в загальних рисах, а не в інтересах будь-якої країни.

Він також заявив, що заява української делегації про вихід з ПАРЄ, в разі повернення в асамблею Росії, є не "наймудрішою позицією".

Аналогічну позицію висловила група консерваторів. Британець Роджер Гойл від імені групи зазначив, що необхідно пам'ятати, чому Росія залишила асамблею.

"Ми зараз не можемо допустити, щоб Росія знову приєдналася до цього залу", - підсумував Гейл.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Україна може вийти з ПАРЄ в разі повернення російської делегації.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся