ru ua

Партнери Клименка пішли на співпрацю зі слідством, - Матіос

Партнери Клименка пішли на співпрацю зі слідством, - Матіос Фото: Анатолій Матіос (РБК-Україна)

Клименко через офшорні компанії легалізував майже 800 млн доларів

Партнери екс-міністра доходів та зборів України Олександра Клименка пішли на співпрацю зі слідством. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив головний військовий прокурор України Анатолій Матіос.

"Просто дивлячись, що відбувається за законом у кабінетах слідчих Головної військової прокуратури з'являються думки вслух: ще вчора вони тусили в "Гулівері" і були партнери з Клименком, а нині після обшуків у квартирах "господаря" вже надвечір вони ж (від страху/совісті чи сумління??) рядками свідчень у протоколах - пішли на співпрацю зі слідством", - написав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що колишній міністр доходів та зборів України Олександр Клименко через офшорні компанії легалізував майже 800 млн доларів. За словами Матіоса, група компаній "Юнісон" на ці кошти придбала 78 елітних квартир у Києві, Одесі та Донецьку, 28 офісних приміщень, 5 будинків та ряд іншої нерухомості, а також елітні автомобілі. Матіос також зазначив, що протягом 2011-2013 років Клименко створив ряд офшорних компаній, кінцевим власником яких був його батько.