Відкрито справу через масове захворювання гепатитом в школі Чернігова
![Відкрито справу через масове захворювання гепатитом в школі Чернігова](https://www.rbc.ua/static/img/p/i/pixabay_com__5__id36607_650x410_3_650x410_1_650x410.jpg)
У школі №7 13 дітей захворіли на вірусний гепатит
У Чернігові поліція відкрила кримінальне провадження за фактом порушення санітарних норм в школі, в якій 13 дітей захворіли на вірусний гепатит. Про це повідомляє прес-служба поліції Чернігівській області.
Повідомляється, що відкрили кримінальне провадження за частиною 1 статті 325 Кримінального кодексу України (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційних захворювань та масових отруєнь).
Санкція статті передбачає штраф або арешт на строк до шести місяців або обмеження свободи строком до трьох років.
Нагадаємо, в одній зі шкіл Чернігова діагностували 13 випадків захворювання вірусним гепатитом. Спалах гепатиту діагностували у загальноосвітній школі №7. У п'ятьох дітей і у жінки, яка працює на кухні, виявили гепатит типу А. У восьми дітей тип вірусу ще встановлюється.
За словами заступника головного лікаря обласної дитячої лікарні Людмила Кривець, учнів, у яких виявили гепатит, доставили до інфекційного відділення медичного закладу.
Раніше в Дрогобичі Львівської області шість студентів були госпіталізовані з підозрою на гепатит "А". Зазначалося, що всі госпіталізовані студенти повернулися з Одеси, де проходили практику.