ua en ru

Залишилося 2 версії. Поліція розповіла про розслідування смерті депутата Полякова

Залишилося 2 версії. Поліція розповіла про розслідування смерті депутата Полякова Фото: нардеп Антон Поляков (facebook.com)

На сьогодні досудове розслідування у справі смерті нардепа Антона Полякова триває. На даний момент проводиться близько 20 експертиз, деякі вже готові.

Про це розповів в інтерв'ю РБК-Україна начальник поліції Києва Іван Виговський.

"На сьогодні досудове розслідування триває, версії у нас залишається дві - самостійне або примусове потрапляння наркотичної речовини в організм", - повідомив Виговський.

Правоохоронці встановили все коло осіб, з ким у депутата було спілкування, чітко розклали хронологію останнього дня життя депутата.

"Встановили і проводимо слідчі дії з усіма причетними особами, свідками. Плюс проводимо дуже багато технічних заходів. Але більше щось говорити у цій справі я зараз не можу", - сказав Виговський.

У Верховній Раді, як Ви знаєте, створена тимчасова слідча комісія з цього питання.

"Ми минулого тижня проводили з ними спільну зустріч і пропрацювали певні напрямки. Що стосується телефону Полякова, то після завершення слідства ми все розповімо, зараз це може нашкодити слідству", - повідомив начальник поліції Києва.