У вересні має запрацювати Генінспекція ГПУ, - Луценко

НовиниПолітика    28.07.2016 - 17:54
Фото: Юрій Луценко
Фото: Юрій Луценко
ГПУ спростувала інформацію про зрив повернення лісів Пшонки і Арбузова Луценко вручив підозру судді Вищого госпсуду Швецю

За словами Луценка, мета Генеральної інспекції ГПУ - очищення прокуратури від корупціонерів

Генеральна інспекція ГПУ має на меті очищення прокуратури від корупціонерів і зрадників, буде сформована до вересня 2016. Про це заявив генеральний прокурор України Юрій Луценко, передає "5 канал".

"Думаю, що до вересня місяця ми маємо сформувати другий етап - очищення прокуратури, постійно діючий - це Генеральна інспекція ГПУ", - зазначив він.


"Приблизно 80 осіб, відібраних на конкурсній співбесіді центрального апарату спеціальною комісією на чолі із американцем українського походження паном Витвицьким та представниками громадських організацій та декількох представників прокуратури відбере 80 людей, які готові на постійній основі чистити органи прокуратури від корупціонерів та зрадників", - додав генпрокурор.

За даними Генпрокуратури, Витвицький - американський юрист українського походження та громадський діяч, помічник федерального прокурора у підрозділі боротьби з економічними злочинами Департаменту юстиції США.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що група працівників СБУ найближчим часом буде арештована за причетність до катувань.

Читайте в розділі

ОБ вимагає відновити подачу води у непідконтрольні Україні райони Донбасу

У Китаї відреагували на розмову Трампа з президентом Тайваню

НАЗК призначило в 2017 рік проведення 18 перевірок

On Top