Визначився суперник "Шахтаря" в 1/4 фіналу Ліги Європи

Визначився суперник "Шахтаря" в 1/4 фіналу Ліги Європи Фото: матч "Шахтар" - "Вольфсбург" (twitter.com/EuropaLeague)

Ці матчі повинні були пройти етап ще в березні, але були перенесені з-за коронавіруса

За підсумками другого дня матчів 1/8 фіналу Ліги Європи стали відомі всі учасники наступного етапу. Донецький "Шахтар" побореться за вихід до півфіналу з "Базелем".

Швейцарський клуб виявився сильнішим за німецький "Айнтрахт", перемігши з рахунком 1:0. У першій грі швейцарці обіграли німців на їхньому полі - 3:0.

Поєдинок "Шахтар" - "Базель" відбудеться у вівторок 11 серпня в Гельзенкірхені о 22:00 за київським часом. Зі стадії чвертьфіналів єврокубків команди грають тільки одну гру на кожній стадії на нейтральному полі.

"Шахтар" вийшов у 1/4 фіналу турніру напередодні, впевнено пройшовши за сумою двох зустрічей німецький "Вольфсбург".

Інші пари 1/4 фіналу виглядають наступним чином:

"Інтер" - "Байєр"
"Манчестер Юнайтед" - "Копенгаген"
"Вулверхемптон" - "Севілья"

Учасники цього етапу повинні були визначитися без малого ще п'ять місяців тому, але поєдинки були припинені через пандемію коронавірусу.

Нагадаємо, перемога над "Вольфсбургом" і вихід у чвертьфінал турніру дозволили "Шахтарю" піднятися на 15 місце в таблиці клубного рейтингу УЄФА.